Büyüler

Soğutma Büyüsü

Büyü yapmak, bilgi ve beceri ister. Bu nedenle büyü yaparken ya da bozmak için uğraşırken muhakkak yardım almak gerekir. Günümüzde büyü, sihir, tılsım, fal ve muska gibi işlerle daha çok alanında uzman olan medyumlardan yararlanmak gerekir. 

Birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan biri de soğutma büyüsü olarak bilinmektedir. İşten, eşten, arkadaştan, oyundan, kötü alışkanlıklardan ya da bağımlılıklardan soğutmak amacıyla yapılan bir büyü olarak kabul edilmekte ve bunun için medyumlardan yardım istenmektedir.

Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyü, insanları metafizik yollar kullanarak olağanüstü güçlerin de yardımıyla kontrol altına almak, bağlamak, soğutmak, sevdirmek, küstürmek, etkilemek amacıyla yapılan bir iştir. Bu bilgi gerektirir. Büyü bilgisine herkes ulaşamaz. Bu bilgi alanında ihtisas görmek, çalışmak ve tecrübe etmek gerekir.

Günümüzde en çok yapılan büyülerden biri olan soğutma büyüsü kişileri eşlerinden, evlerinden, işlerinden, arkadaşlarından, oyunlardan soğutmak amacıyla yapılan bir büyüdür. Psikolojik bir etkisi söz konusu olduğu için davranışların değişmesi ile anlaşılabilen bir büyüdür.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Büyü yapmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemleri en iyi bilenler medyumlardır. Her büyü için farklı yöntem ve materyal gerekmektedir. Soğutma büyüsü için de eşya, unsur, bilgi gibi materyaller toplamak ve bu materyalleri kullanarak büyü yapmak gerekir.

Büyünün yapılma amacı kişilerin birbirinden uzaklaşması, soğuması, bir araya gelmemesidir. Bunu daha çok kin, hırs, nefret ve intikam dolu kişiler yapar. Aksini düşünen kişiler ise büyüyü bozmak için uğraşırlar. Büyü yapmak, bozmak kadar zordur. Bozmak için de ayrıca bir uğraş gerekir. Bir bilgi dahilinde sıralı olarak yapılması gereken işler olabilir. Bunun için medyumlara gereken bilgiyi vermek lazımdır.

Soğutma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Her büyünün kendine özgü etkileri bulunmaktadır. Bu etkiler zamanla psikolojik ve davranış olarak ortaya çıkar. Soğutma büyüsü de kendine özgü etkiler içermektedir. Kişilerin birbirinden uzaklaşması, birbirini çekememesi, tahammülsüzlük, korkma, irkilme, endişe etme, şüphelenme, sözlü tartışmalar yoluyla etkilerini göstermektedir. Böylece kişiler birbirinden soğumakta ve birbirinden uzaklaşarak hayatlarını ve yollarını ayırmaktadır. Bu büyünün zararları kolay atlatılabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu