Büyüler

Ölüm Büyüsü

Ölüm Büyüsü Neden Yapılır?

Büyüler birçok nedenle yapılabilmektedir. Kötü niyetli kişilerin insanları zor durumda bırakmak ve insanlara zarar vermek için yaptıkları büyüler ile bütün bu büyüleri bozmak ve sorunlara çözüm üretmek için yapılan büyüler de bulunmaktadır. Ölüm büyüsü de bu büyülerden biri olarak en etkili ve en korkutucu büyüdür.

Ölüm büyüsü hırs, ihtiras, intikam zarar verme içgüdüsü, miras kavgası, kan davası gibi durumlarda yapılan bir büyü olarak bilinmektedir. İnsanların ölüm büyüsü yaparak intikam alıp bir an önce rahat etme isteği büyülere olan ilgiyi arttırmaktadır. Bu da ölüm büyüsü konusunda insanların yardım almasına neden olmaktadır.

Ölüm büyüsü etkili bir büyüdür. Birçok hayvansal unsur, eşyalar, insanlara ait birtakım parçalar da kullanılarak yapılmaktadır. Etkisini 10 gün ya da daha az bir sürede göstermektedir. Hırs ve nefret dolu insanlar ölüm büyüsü gibi büyülere başvurarak insanlara ve çevreye zarar vermektedir.

Ölüm Büyüsü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin anlaşılması psikolojik ve fizyolojik bozulmaların yaşanması etkili olmaktadır. Ölüm büyüsü bozulması oldukça zordur. Bunun için medyumlardan yardım almak gerekir. Medyumlar alanında uzman ve büyü konusunda yetenekli ve bilgili olan kişilerdir. 

Ölüm büyüsü kişilerin bitkinlik, kilo kaybı, vücutta şişme, erime, kilo kaybı, hastalıkların baş göstermesi ve fakat teşhis edilememesi gibi durumlar sonucunda anlaşılmaktadır. Ölüm büyüsü çok tehlikeli bir büyü olarak insanlara doğrudan kasıtlı bir şekilde zarar vermektedir. 

Ölüm büyüsü psikolojik olarak da belirtilere sahiptir. Bu belirtiler, yalnızlık korkusu, ölüm korkusu, kendine zarar verme isteği, daralma, bunalma, panik atak, depresif bozukluklar olarak da ortaya çıkar. Ölüm büyüsü kısa süre içinde bozulmaz. Bedensel hastalıkların baş göstermesi nedeniyle uzun süre tedavi süreci de gerektirebilir. Ölüm büyüsü bozulması konusunda tecrübeli medyumlardan yardım alınması son derece isabetli olacaktır.

Kötü niyetli insanlardan uzak durmak, kötülüklerden korunmak, insanlara iyi davranmak, insanların duasını almak gibi durumlar da ölüm büyüsü etkisinden korunmak için diğer yollar olarak tavsiye de edilmektedir. Ölüm büyüsü tehlikesinin geçmesi, büyünün bozulması için kapsamlı ve derin çalışmalar yapılması gerekir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu