Büyüler

Bağlama Büyüsü

Büyü yapmak, bilgi ve beceri isteyen bir iştir. Bu nedenle bilgili, tecrübeli ve beceri sahibi kişiler büyü yaparlar. Büyü yapmayı bilmek ve büyü yapmak ayrı şeylerdir. Genelde kin, nefret, hırs ve intikam dolu kişiler büyü yaparlar. Bazen de sevdiklerine kavuşmak, sevdiklerine bağlanmak için büyü yapanlar vardır. Bir de çocuğu olmasın, eşinden uzak dursun büyüleri bulunmaktadır.

Medyumlar büyü, tılsım ve sihir gibi işlerle uğraştıkları için büyü yapmayı bildikleri gibi bozmayı da bilirler. Bağlama büyüsü de bunlardan biri olarak bilinmektedir. Bu büyü sayesinde insanlar sevdiklerini kendilerine bağlamayı amaçlamaktadır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Günümüze hemen her şey için büyü yapılması mümkün hale gelmiştir. Bu özel bilgi ve beceri gerektirse de insanlar büyü yapmaktan ve yaptırmaktan çekinmez bir hale gelmişler ve bu bir tercih meselesi halini almıştır.

Bağlama büyüsü olarak bilinen büyü sevenlerin, eşlerin, dostların, arkadaşların birbirine bağlanması, hiç ayrılmaması için yapılır. Bu bir kıskançlık, terk edilme korkusuyla da yapılan büyüdür. Bunun için insanlar gerçek ve güvenilir olan medyumlardan yardım alırlar.

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Her büyünün kendine göre bir etkisi bulunmaktadır. Büyü yapmak, bozmak kadar zordur. Büyü yapmak bilgi ve beceri ister. Bu nedenle herkes büyü yapamaz ve bir bilene danışmak gerekir. Büyü yapmayı bilen kişiler genelde medyumluk yapan kişilerdir. Bağlama büyüsü de bu büyüler içinde yer almaktadır.

Büyünün etkisi olarak kişilerin birbirine bağlanması, birbirinden uzak kalamaması, psikolojik olarak uzak kalma durumunda rahatsızlık duyması, başkalarına bakmaması, kıskançlık duyması gibi durumlar etkiler olarak ortaya çıkabilir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Çözülür?

Büyü yapmak kadar büyü çözmek de zor ve bilgi gerektiren bir şeydir. Büyü yapan kişiler ya da üçüncü şahıslar tarafından bilgi ve tecrübe sayesinde bozulabilir. Bir büyünün çözülmesi için gerekli materyaller de olabilir. Bağlama büyüsü yapmak ya da çözmek de bunu gerektirir. 

Medyumların isteklerine ve emirlerine göre hareket ederek büyü çözmek konusunda yardımcı olabilir ve bu işi kolaylaştırabilirler. Eşyalar, unsurlar, farklı materyaller kullanarak medyumlar büyü çözmek konusunda yardımcı olurlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Başa dön tuşu